Všechny výstavy

Kreativní barva ve fotografii

Kategorie: výstavy, pondělí 30.květen, 2016

Přátelé,

po několikaletých přípravách, studia pramenů, psaní textu, vytváření ilustračních fotografií, stejně tak hledání nejvhodnějších přikladů z tvorby významných českých a zahraničních fotografů, konečně vychází v nakladatelství Zoner Press moje druhá kniha - učebnice: Kreativní barva ve fotografii. Je určena každému, kdo chce fenomén barev a jejich působení skrze výsledné dílo (tedy nejen fotografii), pochopit a kreativně využít.

Pár ukázek z knihy jsem již umístil na svůj web: http://www.pohribny.cz/jw2010p/school_colour_cz.html . Kniha by se měla objevit i na nadcházejícím veletrhu Svět knihy 2016 a brzy ve vybraných knihkupectvích

Věřím, že kniha vás zaujme a těším se, že se třeba setkáme na křestu, představení této knihy, které bude pravděpodobně až na podzim tohoto roku, vzhledem k mým zahraničním aktivitám.

srdečně zdraví


Pocta Karlu IV.

Kategorie: výstavy, pondělí 30.květen, 2016

Vážené dámy a pánové,

 

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií si Vás dovoluje pozvat v sobotu 28. května 2016 v 17.00 hodin na vernisáž výstavy "Pocta fotografů Karlu IV.", kterou připravilo k 700. výročí panovníkova narození. K vidění budou zejména fotografie památek vybudovaných Karlem IV. od osobností české fotografie, jako F. Fridricha, J. Sudka, K. Neuberta či A. Paula, ale i kolekce snímků z natáčení nového velkofilmu ČT 1 Hlas pro římského krále či obrazy s gotickou tematikou malířky Zdeny Skořepové. Úvodní slovo o autorech historických fotografií pronese Mgr. Pavel Scheufler. 

 

Výstava potrvá do 30. 12. 2016. 

Otevírací doba: úterý až neděle a svátky 10.00–12.30 a 13.00–17.00 hodin.

 

Těšíme se na setkání s Vámi.    

 

S pozdravem

 

PhDr. Eva Florová, Ph.D.

ředitelka 

Muzeum fotografie


REPUBLIKA ČERNOBYL

Kategorie: výstavy, úterý 5.duben, 2016